کارشناس خودرو OPTIONS

کارشناس خودرو Options

کارشناس خودرو Options

Blog Article

با توجه به تخصص کارشناس پلاس در زمینه خودرو، شما می‌توانید به راحتی از خدمات او بهره‌مند شوید و با اطمینان خاطر خودرویی را که به دنبال آن بودید، پیدا کنید.

کارشناسی خودروسرویس دوره‌ایدستیار فروشدستیار خریدقیمت خودروی صفرقیمت خودروی کارکردهآگهی‌های خودرو

هنگامی که شما خودرویی را خریداری می‌کنید، برای بررسی کامل آن نیاز به فردی دارید که خودروی شما را از نظر بدنه، فنی و موتور بررسی نماید.

در روش اول، یک کارشناس در محل تعیین‌شده توسط متقاضی حاضر می‌شود و در محیطی غیراستاندارد و حتی گاهی در پارکینگ منزل بدون نور کافی یا کنار خیابان، وسیله نقلیه را کارشناسی می‌کند.

شما به‌عنوان کارشناس خودرو اگر مشاور خوبی برای مشتری‌تان باشید، می‌توانید رضایت او را جلب کنید. بنابراین باید درباره موضوعات زیر اطلاعات داشته باشید:

در معاینه‌ی فنی به ارزش واقعی خودرو پرداخته نمی‌شود. برای کارشناسی خودرو نیاز به فردی‌ست که تبحر ویژه‌ای در زمینه‌های موتور گیربکس، رنگ بدنه، جلوبندی و… داشته باشد.

گاهی تصادف آنقدر شَدید است که اجزای بدنه دیگر قابل‌تعمیر نیستند و باید تعویض شوند. در آموزش کارشناسی خودرو تکنیک‌های بررسی موم به‌کاررفته در قطعه، بررسی لولاها و پیچ‌ها، بررسی تفاوت رنگ قطعه با رنگ فابریک بدنه، بررسی ضخامت رنگ و بررسی آستر قطعات مختلف با فابریک آن را یاد می‌گیرید و می‌توانید در زمان خرید خودروی دست دوم به مشتری کمک کنید از سلامت هریک از قطعات مطمئن شود یا به تعویضی بودن آنها پی ببرد.

از آنجایی که فرد عادی بیشتر ایرادات خودرو را نمی‌تواند تشخیص دهد، بهتر است برای بررسی هرچه بهتر از کارشناس خودرو کمک گرفت.

بلاگفرصت‌های شغلیقوانین و مقرراتدرباره کارنامهحریم خصوصی

همچنین میزان کارکرد خودرو، با بررسی و کارشناسی مشخص می‌شود. در ادامه برخی از بخش‌های خودرو که در کارشناسی خودرو کارشناس خودرو در محل بررسی می‌شوند را مرور می‌کنیم.

دوربین: در صورتی که از زوایای درست از ماشین عکس گرفته شود، می‌توان وضعیت رنگ و بدنه را مشخص کرد.

کارشناسی خودرو: راهنمای جامع کارشناسی تخصصی بخش‌های مختلف ماشین

موتور قدرت را از طریق کلاج و گیربکس به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. اگر این بخش کارکرد درستی نداشته باشد، مصرف سوخت و هزینه‌های جاری خودرو سر به فلک می‎کشد.

قیمت‌گذاری به روز و دقیق خودرو، متناسب با نوسانات بازار

Report this page